پنجمین جشنواره انگور در ارومیه  از ۱۶ شهریور آغاز میشود

سرویس اجتماعی امونیوز : پنجمین جشنواره انگور در ارومیه  از ۱۶ شهریور آغاز میشود

 

 

آمونیوز: جشنواره انگور یکی از مهمترین برندهای جشنواره های آذربایجان غربی بشمارمیرودکه این مسئولیت تنها بعهده شهرداری نباید باشد وانتظارمیرود ادارات زیربط ماننداداره جهادکشاورزی ومیراث فرهنگی نیز  باید آستینها را قبل ازشهرداری بعنوان متولی اصلی بالا بزنند.

 

خودکفایی در برگزاری جشنواره انگور اولویت اصلی شهرداری ارومیه

زمان برگزاری : ۱۶ تا ۲۴ شهریور۹۶

 

 

به گزارش آمو نیوزز؛ مدیر روابط عمومی  و امور بین الملل شهرداری ارومیه اعلام کرد : شهریورماه  همزمان با برداشت این محصول در دهکده ساحلی چی چست ارومیه برگزار می شود.

 

ناصر رکاب بیان کرد:  نقش انگور در کارآفرینی ، اقتصاد، کشاورزی، گردشگری، صنعت و  ارائه طرح ها ی توجیهی فنی و اقتصادی کشت صنعتی انگور، جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در جهت توسعه صنعت انگور و جذب گردشگر، حفظ و نشان دادن آداب و رسوم منطقه به گردشگران داخلی و خارجی و شناساندن انواع گونه های انگور از اهداف شاخص جشنواره انگور است.

 

وی  با تاکید بر اینکه  خودکفایی در برگزاری جشنواره انگور اولویت اصلی شهرداری ارومیه است، گفت:  جشنواره انگور امسال به مانند سال گذشته باعث ایجاد درآمد برای شهرداری ارومیه و خودکفایی در اجرای جشنواره  می شود و برگزاری جشنوره انگور هیچ گونه هزینه بر دوش شهرداری ارومیه تحمیل نخواهد کرد.

وی افزود:   تمام  هزینه های  جشنواره انگور و درآمد آن  از محل  اسپانسر و  واگذاری غرفه ها تامین می شود و کل مصالح و مبلمان فضای جشنواره از تولیدات بومی مدیریت شهری ارومیه  توسط نیروهای تلاشگران آن است.

مدیر روابط عمومی  و امور بین الملل شهرداری ارومیه  عنوان کرد:  در جشنواره امسال، غرفه های متعددی  در بخش های مختلف چون صنایع دستی،  سوغات،  تولیدات خانگی ،  انگور و مشتقات آن ،  مبلمان و دکوارسیون منزل و فرش دستباف خانگی  ایجاد  و به متقاضیان واگذار می شود.

وی  با اشاره به نحوه واگذاری غرفه های پنجمین جشنواره انگور  به صورت اجاره  به متقاضیان  از سرتا سر کشور حتی خارج از کشور جهت ارائه خدمات  و تبلیغ آثار خود،   بیان کرد:  ثبت نام کنند گان می توانند جهت ثبت نام به صورت  حضوری به دبیرخانه پنجمین جشنواره انگور به آدرس میدان انقلاب –شهرداری ارومیه_ روابط عمومی و امور بین الملل   مراجعه کنند و  با شماره تماس دبیرخانه به شماره  ۳۳۴۳۱۲۰۹- ۰۴۴ و ۳۳۴۳۱۲۰۸- ۰۴۴ در ارتباط باشند.

مدیر روابط عمومی  و امور بین الملل شهرداری ارومیه  افزود:  شرکت کنندگان می توانند جهت اطلاع یشتر از نحوه واگذاری غرفه ها و شرایط آن با کانال تلگرامی باخیش نیوز به آدرس    در ارتباط باشند.

 

وی تاکید کرد:  متقاضیان  جهت ثبت نام  برای اجاره  غرفه ها از ۷  لغایت ۲۵ مرداد ماه سال جاری فرصت دارند.

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :